PLANINSKI IZLET - KRNSKO JEZERO Z OKOLICO (19.-20. 8. 2016) >
< 17 ORIENTACIJA GZG - NAKLO - 21.5.2016
14.06.2016 23:57 Age: 8 yrs

KOPER - DRŽAVNO TEKMOVANJE - 11.-12. 6.2016

V Kopru je potekalo državno gasilsko tekmovanje.

Članice-A, mladinke ter pionirke so si priborile mesta na tekmovanju in zavzeto trenirale preko cele pomladi. večinoma nas je močil dež, vendar to ekip ni odvrnilo od zavzetega treninga.

Kljub nekoliko slabšem vremenu na tekmovanju, smo preživeli dva prečudovita dneva in tudi tekmovalni rezultati so zadovoljili naše apetite. Z nekaj smole sicer, vendar še vedno super.

Tudi organizatorji (gasilke ter gasilci Obalno Kraške Regije so se maksimalno potrudili in poskrbeli za prijetno vzdušje ter odlične pogoje za tekmovanje. Hvala jim, v imenu vseh simpatizerjev PGD Hrušica.

V soboto so ČLANICE-A izmed 51 ekip dosegle 17 MESTO

REZULTATI

SLIKE S TEKMOVANJA - ČLANICE

SLIKE S TEKMOVANJA - MLADINA

V nedeljo pa:

PIONIRKE  izmed 49 ekip 37 MESTO.

MLADINKE pa izmed 44 ekip 14 MESTO.

Zahvala za uvrstitev na tekmovanje ter rezultate gre poleg tekmovalkam predvsem mentorici Saši, ki je, kot najboljša mentorca dobila posebno priznanje (od najboljše ekipe).

Robert