TEKMOVANJA

SPAJANJE SESALNEGA VODA 2015

Že nekaj let poteka Pokalno tekmovanje "SPAJANJE SESALNEGA VODA" pod okriljem GZS.

Letos so se prvič, na omenjeno tekmovanje prijavile tudi ČLANICE - A PGD Hrušica.

Decembra so pričele zavzeto trenirati in na tekmovanjih že dosegajo rezultate v zlati sredini med ekipami.

Tekmovanje poteka na izločanje. Ekipi delata vaji na obeh progah istočasno in se nato zamenjata. V nadaljnje tekmovanje se uvrsti ekipa, ki doseže boljši čas izvedbe vaje (šteje boljši čas od dveh opravljenih vaj).

Trenutni najboljši skupni čas članic PGD Hrušica je 23 sekund in desetinka.

Tekmovanja potekajo ob sobotah (6 sobot) in se zaključi 21.3.2015 v organizaciji PGD Nova Cerkev.

NEKAJ UTRINKOV S TEKMOVANJ

REGIJSKO KVIZ TEKMOVANJE - CERKLJE 14.3.2015

Na tekmovanju smo sodelovali z dvema ekipama.

Ekipi Mladincev (Grega, Živan, Gaber), se je s tretjim mestom, uspelo uvrstiti na državno kviz tekmovanje, ki bo 28.3.2015, v organizaciji GZ Kranj.

Pionirji so imeli smolo s člani ekipe, ker je dan pred tekmovanjem zbolel en tekmovalec in je bilo potrebno najti ustrezno zamenjavo. Tilen se je, z enimi vajami, odlično vklopil v ekipo, vendar je zmanjkalo nekaj športne sreče, za uvrstitev naprej, dosegli pa so odlično 10 mesto (Jurij, Maj, Tilen).

Čestitke vsem tekmovalcem ter Saši, ki jih je odlično pripravila.

REZULTATI - stran PGD Cerklje

SLIKE S TEKMOVANJA

15 KVIZ TEKMOVANJE GZ JESENICE - GARS - 7.3.2015

V soboto je potekalo 15 Kviz tekmovanje s katerega se prvo in drugo uvrščeni ekipi uvrstita na Regijsko Kviz tekmovanje, ki bo 14.3.2015 v Cerkljah.

Mladina PGD Hrušica je na tekmovanju sodelovala s petimi ekipami.

PIONIRJI - 1 in 6 mesto

MLADINCI - 1, 3 IN 6 mesto

Dve sta se uspeli uvrstiti na Regijsko tekmovanje.

REZULTATI

SLIKE S TEKMOVANJA