33 SREČANJE ČLANIC GORENJSKE - BREZJE - 8.6.2019 >
< 1 TEKMOVANJE V GASILSKI ORIENTACIJI ZA ČLANICE TER ČLANE - GZ Jesenice 1.6.2019
09.06.2019 22:03 Age: 5 yrs

20 GASILSKO TEKMOVANJE V ORIENTACIJI - 8.6.2019 - ŠTEFANJA GORA

Regijskega tekmovanja v Orientaciji smo se udeležili s sedmimi ekipami. Tek na progi je bil dokaj zahteven in dejstvo, da smo bili na vrsti po 12 uri, v sončni pripeki, jo je še dodatno začinilo. Ekipe, s progo, niso imele večjih težav in dosegle so odlične rezultate. PIONIRKE - 5 mesto PIONIRJI - 4 ter 8 mesto MLADINKE - 2 ter 6 mesto MLADINCI - 12 ter 18 mesto V posamezni kategoriji je tekmovalo preko 20 ekip. Čestitke tekmovalkam ter tekmovalcem, Saši, ki je pripravljala ekipe ter mentorjem, ki so pionirske ekipe spremljali na progi. Ekipi MLADINK (Tisa, Gaja, Veronika), se je uspelo uvrstiti na državno tekmovanje. Zasluge za uspeh gredo tudi Marjani, ki je z ekipo trenirala branje kart ter orientacijo na progi, kar je ekipi pomagalo, da se je, poleg odličnih časov na točkah, tudi uspešno orientirala na progi. Državno tekmovanje bo v drugi polovici septembra.

Rezultati so na strani GZ Jesenice Slike pa na strani PGD Hrušica.