ADVENTNI VENČKI ter VABILO na PRIHAJAJOČE dogodke. >
< MLADINSKO TEKMOVANJE GZ GORENJSKE - KRANJ - 5.10.2019
15.10.2019 21:09 Age: 5 yrs

ČLANSKO TEKMOVANJE GZ GORENJSKE - ŠENČUR 12.10.2019

V soboto 12.10.2019 je potekalo tekmovanje GZG za članice ter člane.

Na tekmovanje smo se uvrstili s 4 ekipami. Tekmovanje se je nekolko zavleklo, k sreči pa nam je vreme služilo in v prijetnem vzdušju, je tekmovanje potekalo preko cekega dneva.

Kljub veliki želji se tokrat ni izšlo. Kljub odličnim skupnim uvrstitvam je ekipam Članic A ter B zmanjkalo nekolko "sreče" za uvrstitev na državno tekmovanje. Skupni časi izvedbe vaj,  so bili odlični, žal pa so, o končni razvrstitvi, odločale kazenske točke.

Hvala vsem za pomoč

Rezultati:

Članice  B - 8 mesto

Članice  A -6 mesto

Člani B -13 mesto

Člani A - 17 mesto

SLIKE S TEKMOVANJA

S tem tekmovanjem smo zaključili tekmovalno leto in čestitke vsem tekmovalkam ter tekmovalcem, predvsem pa mentorici za delo z mladino, ki se je tudi letos izkazala z množičnostjo, zavzetostjo ter odličnimi rezultati.

Sedaj si privoščimo kakšen mesec počitka, nato pa pričnemo, preko zimskega obdobja, s petkovimi uricami za najmlajše.

Obvestilo sledi.

PGD Hrušica