TEKMOVANJE GZG - MLADINA - ŠENČUR - 7.10.2017 >
< TEKMOVANJE GZ JESENICE - ČLANSKO - 24.9.2017
03.10.2017 20:21 Age: 7 yrs

PREVZEM VOZILA - GVM 1 - Hrušica 30.9.2017

V soboto 30.9.2017 smo tudi uradno dobili ključe od gasilskega vozila za prevoz moštva GVM-1.

Ob tem pomembnem dogodku za PGD je Poveljnik Jaka Štravs strnil nekaj misli:

Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujem za udeležbo na slavnostnem prevzemu novega gasilskega vozila. Želja vseh je, da bo novo vozilo večino časa uporabljeno za naša usposabljanja, vaje, mogoče kak izlet in čim manj za nujne vožnje.

Hvala Občini Jesenice ter županu Tomažu Tomu Mencingerju za sredstva, ki so bila namenjena za nakup tega vozila. Prav tako gre zahvala tudi poveljniku gasilskega poveljstva občine Jesenice, Robertu Kejžarju, za vso pomoč pri nabavi vozila.

Zahvaljujem se vsem članicam, članom in mladini PGD Hrušica, ki ves svoj prosti čas namenjate društvu in s tem pripomorete k obstoju društva in boljši varnosti v kraju.

NA POMOČ!!!

Poveljnik PGD Hrušica